Aicinājums uz talku Piltiņkalnā

Šī rīta sveiciens no Piltiņkalna!

15.05.2021.

Nupat ir gaiļpiesīšu laiks, bet strauji tuvojas pieneņu laiks. Piltiņkalna spēks ir arī mūsu spēks - dots devējam atdodas! Pat tikai ar savu klātbūtni domās vien, jau noris abpusēja stiprināšanās - kalns jums un jūs kalnam. Saule tur ir stipra, tā Mīlestībā, Saskaņā, Vienotībā un Dailē gaismo tuvu un tālu novadu ļaužu sirdis. Lai top!

 

Šogad kā nevienu citu gadu kavējas kalna kopšanas talkas. Aicinu individuālā kārtā, sev piemērotā laikā, Piltiņkalna draugus uz kalna sakopšanas talkām. Labi vispirms pieteikties (29331935), jo tad vienosimies par darāmo. Kādi tad ir darbi? - jāpārkrāso soli un tiltiņš, par kuru ir intensīvi staigāts, jāizkopj Grīnu avotiņš, jānomaina Jāņa dienas saulrieta un saullēkta viziri, mazais labirints jāatbrīvo no kurmju rakumu zemes, jāizpļauj šur un tur ieauguši krūmi, puķu podos jāsastāda puķes, jāiztaisno un jānostiprina loku vārti, jāpalabo nojumes jumts, jānomaina vējā sabojātais Latvijas karogs. Izskatās, ka nākošnedēļ būs jau arī jāpļauj zāle - to, pa takām izdarītu es pats, būtu tikai kādam ar trimeri jāpalīdz izpļaut ap svētakmeņiem un mazajā labirintā.

 

Tie, kuri nevar piedalīties fiziski, ir aicināti ziedot kalnam graudā vai naudā. Ir vajadzīga dzeltena krāsa, kūdra puķu podiem, benzīns pļaujmašīnai, materiāli nojumes jumta labošanai, jauna karoga iegādei.

 

Ziedojuma konts: LV35RIKO 0002930219125

 

Biedrība Tautskolas 99 Baltie zirgi, Buliņi, Drustu pagasts, Raunas novads, LV4132, Reģ.Nr.40008016211

 

Paldies! Ojārs